Řada Cardiology a Elektronické stetoskopy

Řada CARDIOLOGY

Stetoskopy skupiny Cardiology jsou vybaveny membránami „dvoutonovými“. Mají dvoukanálové vodiče a pevnější konstrukci pružiny. Kardiologické stetoskopy se vyznačují těžší hlavu a větší membránu. Dále se vyznačují dvojitým převod, pro zlepšení akustické vodivosti je pro každý zvukový kanál zaveden individuální kabel. Lyra má další pružinu, což zlepšuje flexibilitu a komfort práce. Jedná se o stetoskopy s nejvyššími auskultačními parametry mezi akustickými stetoskopy.

Řadíme zde:

LITTMANN CARDIOLOGY IV

ƒLepší slyšitelnost vysokofrekvenčních zvuků.

ƒLaditelné membrány na dospělé i pediatrické straně hrudního snímače.

ƒJednodílná membrána, která se snadno nasazuje a čistí, protože povrch je hladký
a neporézní.

ƒPediatrická strana hrudního snímače se změní na tradiční otevřený zvon výměnou jednodílné membrány za nechladivou obrubu.

ƒDvojlumenné hadičkyodstraňují zvuk drhnutí spojený s tradičními dvojitými hadičkami.

ƒHadičky nové generace neobsahují přírodní kaučukový latex ani ftalátová změkčovadla. Zlepšená odolnost vůči kožnímu mazu a alkoholu znamená delší životnost hadiček a menší pravděpodobnost vzniku skvrn.

ƒK dispozici v různých barvách hadiček.

ZÁRUKA 7 LET

Stetoskop 3M Littmann Cardiology IV

LITTMANN MASTER CARDIOLOGY

ƒPatentovaný jednostranný hrudní snímač „Master“
z masivní nerezové oceli
s laditelnou membránou – jednoduchý přechod mezi zvuky nízkých a vysokých frekvencí bez nutnosti otáčení snímače

ƒDvojlumenné hadičkyƒ

Speciální adaptér pro přesné vyšetřování dětí a obtížně přístupných oblastíƒ

Nechladivý lem snímače

ZÁRUKA 7 LET

Stetoskop 3M Littmann Master Cardiology

Mezi elektronické stetoskopy patří verze:

Řada Littmann Cardiology IV CORE

Poslední skupina modelů stetoskopu Littmann je poctou nejnovějších technologií a budoucnosti moderní medicíny. Elektronické stetoskopy jsou mimořádně užitečné pro pulmonology, kardiology, praktické lékaře, pediatry, zdravotníky a veterináře. To je dáno inovativním designem hlavy a zesílením zvuku v kombinaci se systémem redukce šumu. Díky tomu elektronický stetoskop pomáhá zachytit tóny srdce, plic a dalších orgánů, které jsou obtížné slyšet, a to i v případě, že se v okolí vyskytuje vysoká hladina hluku. Další funkce záznamu a přenosu dat přes bluetooth umožňuje poradit se s obzvláště obtížnými případy. Díky novým technologickým řešením byly možnosti diagnostiky rozšířeny v bezprecedentním měřítku.

Vynikající akustika, pohodlí a kvalita!

Stetoskop Littmann CORE s dodatečně vylepšenou vysoce výkonnou digitální technologií. Funkce, jako je 40násobné zesílení a aktivní redukce šumu, vám pomohou auskultovat přesněji. Stetoskop 3M Littmann CORE se připojuje k softwaru Eco na vašem chytrém zařízení za účelem vizualizace, záznamu a sdílení dat.