Řada Cardiology a Electronic

Řada CARDIOLOGY

Stetoskopy skupiny Cardiology jsou vybaveny membránami “dvoutonovými”. Mají dvoukanálové vodiče a pevnější konstrukci pružiny. Kardiologické stetoskopy se vyznačují těžší hlavu a větší membránu. Dále se vyznačují dvojitým převod, pro zlepšení akustické vodivosti je pro každý zvukový kanál zaveden individuální kabel. Lyra má další pružinu, což zlepšuje flexibilitu a komfort práce. Jedná se o stetoskopy s nejvyššími auskultačními parametry mezi akustickými stetoskopy.

Řadíme zde:

LITTMANN CARDIOLOGY III

Dvě dvoutónové membrány.

Pokud hledáte univerzální pracovní nástroj, vyberte si tento stetoskop. Má dvě dvojtónové membrány v různých velikostech – větší pro dospělé a menší pro děti. Pediatrická strana se přemění na otevřenou nálevku tím, že nahradíte membránu nechladivým okrajem (je součástí balení). Dáváte přednost tradičnímu přístupu? Odstraňte membránu a získáte tradiční otevřenou nálevku. Toho dosáhnete tím, že vyjmete malou pediatrickou membránu a nahradíte ji (ve sadě).

Dvojitý převod – méně nežádoucích zvuků, např tření zajistí tento stetoskop dvojitou konstrukcí.

Vynikající akustika.

Vynikající akustika a pohodlí díky 3M patentovaným měkkým olivkám
Očekávejte vysokou kvalitu. 9 bodů na stupnici výkonnosti 1-10.
Vyrobeno v USA.

Zasloužíte si to nejlepší. Jedinečný stetoskop 3M ™ Littmann® Cardiology III se vyznačuje výjimečnou všestranností a vynikající kvalitou zvuku. Univerzální stetoskop s dvěma dvoutónovými membránami – velký pro dospělé pacienty a méně pro auskultaci dětí.

ZÁRUKA 5 LET

Stetoskop 3M Littmann Cardiology III – výběr barev a verzí

LITTMANN CARDIOLOGY IV

ƒLepší slyšitelnost vysokofrekvenčních zvuků.

ƒLaditelné membrány na dospělé i pediatrické straně hrudního snímače.

ƒJednodílná membrána, která se snadno nasazuje a čistí, protože povrch je hladký
a neporézní.

ƒPediatrická strana hrudního snímače se změní na tradiční otevřený zvon výměnou jednodílné membrány za nechladivou obrubu.

ƒDvojlumenné hadičkyodstraňují zvuk drhnutí spojený s tradičními dvojitými hadičkami.

ƒHadičky nové generace neobsahují přírodní kaučukový latex ani ftalátová změkčovadla. Zlepšená odolnost vůči kožnímu mazu a alkoholu znamená delší životnost hadiček a menší pravděpodobnost vzniku skvrn.

ƒK dispozici v různých barvách hadiček.

ZÁRUKA 7 LET

Stetoskop 3M Littmann Cardiology IV

LITTMANN MASTER CARDIOLOGY

ƒPatentovaný jednostranný hrudní snímač „Master“
z masivní nerezové oceli
s laditelnou membránou – jednoduchý přechod mezi zvuky nízkých a vysokých frekvencí bez nutnosti otáčení snímače

ƒDvojlumenné hadičkyƒ

Speciální adaptér pro přesné vyšetřování dětí a obtížně přístupných oblastíƒ

Nechladivý lem snímače

ZÁRUKA 7 LET

Stetoskop 3M Littmann Master Cardiology

Mezi elektronické stetoskopy patří verze:

Řada Littmann ELECTRONIC

Poslední skupina modelů stetoskopu Littmann je poctou nejnovějších technologií a budoucnosti moderní medicíny. Elektronické stetoskopy jsou mimořádně užitečné pro pulmonology, kardiology, praktické lékaře, pediatry, zdravotníky a veterináře. To je dáno inovativním designem hlavy a zesílením zvuku v kombinaci se systémem redukce šumu. Díky tomu elektronický stetoskop pomáhá zachytit tóny srdce, plic a dalších orgánů, které jsou obtížné slyšet, a to i v případě, že se v okolí vyskytuje vysoká hladina hluku. Další funkce záznamu a přenosu dat přes bluetooth umožňuje poradit se s obzvláště obtížnými případy. Díky novým technologickým řešením byly možnosti diagnostiky rozšířeny v bezprecedentním měřítku.

Jak funguje technologie redukce okolního hluku (ANR)

Zdrojem některých zvuků není jen okolí, ale také tělo pacienta. Při redukci zvuků je důležité věnovat se oběma příchozím cestám. A právě tak funguje technologie ANR, aniž by odfiltrovala důležité zvuky. Hluk z místnosti vstupuje do fonendoskopu skrze tenkou mezeru v hrudním snímači a jakmile je uvnitř, spojí se s hlukem, který přichází tělem.

Oba rušivé zvuky se navzájem vyruší a zůstanou jen srdeční, plicní a další zvuky těla, které potřebujete slyšet.

Littmann ELECTRONIC MODEL 3200

Stetoskop 3M Littmann Electronic Model 3200 Bluetooth

ƒPatentovaná technologie redukce okolního hluku (Ambient Noise Reduction – ANR) snižuje rušivý šum v místnosti v průměru o 85%

ƒNejmodernější zesilovací a filtrační systém, který umožňuje zachytit obtížně slyšitelné srdeční, plicní a další zvuky

ƒAž 24násobné zesílení zvuku
ƒPatentovaný povrch membrány snižující třeníƒ. Univerzální hrudní snímač pro všechny pacientyƒ. Malý senzor (o průměru jen 15mm) pro snadné vyšetření kojenců a dětí či obtížně přístupných oblastí (vyšetřování karotid)
ƒ

Ergonomický hrudní snímač usnadňuje manipulaci jednou rukou a zvyšuje pohodlí pacientůƒ Nestudící povrch snímače pro pohodlí pacienta. ƒOdolný kovový snímač
ƒNapájení jednou AA baterií. Signalizace vybití baterie

Dodatečné prvky:
ƒZáznam zvuků a jejich Bluetooth® přenos do počítače
ƒSoftware pro analýzu zvuků Zargis StethAssistTM

zahrnuje:
– Vizualizace srdečních, plicních a další zvuků, – Zobrazení a tisk jako fonokardiogram, – Přehrávání v různých režimech, – Záznam může být přehrán zpomaleně, – Možnost uložení informací o pacientovi.

ZÁRUKA 2 ROKY

Stetoskop 3M Littmann Electronic Model 3200 Bluetooth